Listopad 2011

Akicon 2011

22. listopadu 2011 v 3:08 | urzu 7
Tenhle víkend proběhla každoroční super akce Akicon, tentokrát s letopočtem 2011, který byl zatím asi největší v historii - přišlo podle předběžných čísel 460 lidí.
Stejně jako loni jsem měl službu na šatně, kam v tomto studeném počasí zamíří každý. A také mě samozřejmě zaměstnal pokec se známými, které můžu vidět vlastně jen na conech. Dokonce se letos objevila i Serita, kterou jsem neviděl už léta. Všechny přednášky, co jsem viděl, byly bezva. Jiné mi zase utekly kvůli již zmíněné službě v šatně, ale návštěvníci si mohli užívat po libosti a bavit se co jen hrdlo ráčilo. Ještě zmíním jeden bod programu: Šílení tarnen v tunelu se opět překonali a jejich představení Vrahuly bylo opět a jako vždy dokonalé. Hra byla výtečným audiovizuálním zážitkem a moc se jim povedla. Jako každý rok se divadlo a většina všech ostatních přednášek nahrávala, tak se snad brzy objeví. :)
Díky Akiconu jsem také ušetřil za Českou poštu, páč jsem předběhl čas a předal všem mimopražským Vánoční dárky hnedka na místě. Líbily se, aspoň podle obdarovaných. :)
Akicon nemá večerku jako Advík, a tak tam zábava v 22 hodin opravdu nekončí. V polovině hodiny duchů tam byla stejně bujará zábava a cvrkot jako když se otevřelo.
Jako každý rok se daly vyhrát Akibony na nákupy a výhry nebyly malé. Začínalo se rovnou u 100 Akibonů a tak si člověk mohl za soutěž vyhrát pěkný balík.
Kdo nepřijel, přišel o bezva zábavu, ale nic není ztraceno! Může přijet na Akicon 2012.