Výlet s K.T.P

28. července 2011 v 0:24 | urzu 7 |  Perličky aneb moje kecy
A do třetice výletní zpráva.
Letos jsem si vyrazil s Klubem Terryho Prattcheta na výlet do Sedmihorek. Přestože výlet začal příšerným deštěm, který zhatil plány na výlety na kole a zapříčinil přebalení krosny, byl nakonec děsně bezva. Ikdyž byl čtvrtek jen ve znamení deště, Vehali měla připravený program i pro tuhle variantu a to slovní hry.
V pátek se vařilo ve velkém. Byla radost se koukat, jak jim to jde všechno pěkně od ruky. Po výborném obědě jsme se vydali na bezva výlet na Hrubý Rohozec. Večer byl ve znamení karetních her. Ona i karetní hra v angličtině se dá bezva hrát, když máte ochotnou spoluhráčku a překladatelku. Díky moc, Alexis. Bez tebe by ta hra ztratila všechnu zábavu.
V sobotu už bylo celkem pěkně a tak jsme vyrazili na výletní okruh už ráno a pořádně si ten výšlap užili a okořenili lovem na kešky, které se ve společnosti bezva kačerů hledaly úplně samy.
Zakončili jsme to bezva večerem u ohně se spoustou bezva písniček na kytaru. Vehali, klobouk dolů takový talent na hraní na kytaru a organizování a sloní paměť na písničky závidím, bylo to mega bezva :)
No, a neděle byla ve znamení balení a odpočinku před odjezdem domů.
Byl to bezva víkend ve společnosti spousty bezva lidiček. Moc díky všem za společnost :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama