Červenec 2011

Výlet s K.T.P

28. července 2011 v 0:24 | urzu 7 |  Perličky aneb moje kecy
A do třetice výletní zpráva.
Letos jsem si vyrazil s Klubem Terryho Prattcheta na výlet do Sedmihorek. Přestože výlet začal příšerným deštěm, který zhatil plány na výlety na kole a zapříčinil přebalení krosny, byl nakonec děsně bezva. Ikdyž byl čtvrtek jen ve znamení deště, Vehali měla připravený program i pro tuhle variantu a to slovní hry.
V pátek se vařilo ve velkém. Byla radost se koukat, jak jim to jde všechno pěkně od ruky. Po výborném obědě jsme se vydali na bezva výlet na Hrubý Rohozec. Večer byl ve znamení karetních her. Ona i karetní hra v angličtině se dá bezva hrát, když máte ochotnou spoluhráčku a překladatelku. Díky moc, Alexis. Bez tebe by ta hra ztratila všechnu zábavu.
V sobotu už bylo celkem pěkně a tak jsme vyrazili na výletní okruh už ráno a pořádně si ten výšlap užili a okořenili lovem na kešky, které se ve společnosti bezva kačerů hledaly úplně samy.
Zakončili jsme to bezva večerem u ohně se spoustou bezva písniček na kytaru. Vehali, klobouk dolů takový talent na hraní na kytaru a organizování a sloní paměť na písničky závidím, bylo to mega bezva :)
No, a neděle byla ve znamení balení a odpočinku před odjezdem domů.
Byl to bezva víkend ve společnosti spousty bezva lidiček. Moc díky všem za společnost :)

Půlka prázdnin

28. července 2011 v 0:22 | urzu 7 |  Perličky aneb moje kecy
Je půlka prázdnin. Jak jste si je zatím užili?
Největší anime akce roku je opět tady. Advik je zas tu. Přijeďte se taky podívat. Tentokrát ta paráda bude v KC Zahrada. A už zítra to vypukne, tak se přijďte podívat a pobavit. Sranda bude až do pondělka. Jsem zvědav, jestli bude překonán loňský rekord v návštěvnosti. A tak přijeďte všichni, ať ho pokoříme.

Rozlučka

28. července 2011 v 0:21 | urzu 7 |  Perličky aneb moje kecy
Urzu se vrátil. Ano, čtenářky a čtenáři, uprostřed prázdnin pár článků pro vás, kteří sem chodíte.
Nejdřív jedna špatná zpráva: Jeden z nejstarších blogů končí.
Herbino Sedmé nebe se ztratí s koncem ročního předplatného stránek. Takže kdo jste se ješte nebyl rozloučit, zajděte si tam.
Kdysi sem ji poznal jako Kaname z Kaname anime zone, pokračovala na Nekos secret lair a byla mým vzorem a velkou pomocnicí při stavbě mého blogu.
Takže Kaname/Neko/Herb ať už se vrhneš na cokoliv, ať ti to jde pěkně od ruky.