Pardubice

12. prosince 2010 v 2:10 | urzu 7 + Dorry (korektura)
Minulý víkend byl výlet do Vídně, zato tenhle týden jsem zamířil jen po českých luzích a hájích - konkrétně odvézt Ježíška do Pardubic. Zdá se, že si nějak spletl adresu i čas.
Zatímco tady v Praze byl jen vítr, po cestě se přidal déšť a už mě neopustil. Cesta od dálnice vedla celkem rovně, takže najít místo srazu v Afi palace byla skoro sranda. Jen to parkování je ještě zajímavější než tady v Praze. Takže odpoledne v Pardubicích bylo sic mokré, ale v tak výtečné společnosti a s tak výborným jídlem, pitím a ještě lepší konverzací, že uteklo jako nic.
A už byl zase večer a pak už zbyla jen cesta domů. Potmě se ty cesty tak mění, že ikdyž jsem měl dojem, že jedu úplně stejně domů jako tam, tak najednou koukám a místo na Chlumec nad Cidlinou mířím na Chrudim. Tak jsem se vrátil do centra a na druhý pokus už jsem dojel s deštěm v zádech až domů.

Tady máte jednu pastvu pro oči. Tenhle dortík se mi tak líbil, že sem vám ho vyfotil. Byl výborný a pěkně naaranžovaný. Copak myslíte, že tam je? Komentáře jsou jen vaše.

zakusek


zakusek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neko Neko | Web | 14. prosince 2010 v 12:55 | Reagovat

Vypadá to pěkně, ale nemám absolutně představu, co ty dvě hroudy po pravé straně vlastně jsou. :D

2 Beldaran Beldaran | 15. prosince 2010 v 0:49 | Reagovat

Neko: Tajemství šéfkuchaře XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama