Listopad 2009

Akicon 09

11. listopadu 2009 v 12:10 | urzu 7 |  Perličky aneb moje kecy
Akicon 09

Jak se prožil Akicon tak nějak mimo jak se později ukázalo.
Přišel sem a hnedka ocenil rychle odbavení pomoci čárového kódu .
A hnedka se vrhl do viru události a okouknout než začnou moje vyhlídnuté Akcičky.
Autorská burza a SBJ divadlo a Lysandřinu přednášku o Photoshopu. A mezitím sem se vrhl na poznávaní nových známých, a pokec s těmi co už znám. S Nex jsme se snažily dostat na Hintzuovu přednášku ale tam už se nevešel ani prst,A tak jsme se vydali dal a došli a na improvizované hráni kam ale nedorazil přednášející a tak to vzaly Lysandra s Goblochem do vlastních rukou a povedlo se jim to výborně vzali to demokraticky jeden divák za druhým se stával hercem stylem máš scénku nebo chceš vybrat a ostatní se hodně dobře bavily a když bylo třeba přidali se do scénky pro jednoho a pořadně ji vylepšily díky jim za skvělou zábavu. Která pokračovala velmi povedenou Telenovelou, až se dostane na stránky této báječné akce doporučuji shlédnout Šares jako nájemný vrah hledající práci je naprosto dokonalý stejně jako Lysandra v roli vášnivé kapitánky, jako ostatně výkony všech účinkujících včetně slečen Kulis které byly na place vlastně nejvíc. Na autorské burze sem ulovil autorské díla Lysandry a Goblocha . A zbytek večera jsem prokecal s ostatními. Moc díky Telfovy za pokec a nové nápady tykající se výstroje stejnak si už musím koupit nové botky. Dorry Trinmiel a Wolfimu za pokec přes zbytek noci při kterém jak sem se pak dozvěděl i pěkně schrupnul. Ale asi to bylo málo, protože mně sem se po Akiconu ptal Blizy pročpak se neukázala že by jsme pokecaly ,říkala že mně zdravila asi sem spal za chůze s otevřenýma očima, kdoví co si ještě nepamatuju.
Příště se lip připravím, aby mi nic už neuteklo a vše sem si pěkně pamatoval.

Neděle se nesla hlavně v duchu přednášek nejdřív Lysandřinu o Photoshopu takhle dobrou a vyčerpávající přednášku co se tyče množství informaci
tipu a triku k tématu jsem ještě nevyděl. Já vždycky považoval Photoshop za jeden z nejtěžších programu ale po téhle přednášce mam úplně opačný dojem už sem si dokonce opatřil Photoshop abych si to všechno vyzkoušel .

A nakonec byla Gregova
přednáška: Rule of Cool která byla tak dobrá a přinesla tolik novych informaci že se trošínku protáhla i mimo stanovený čas a přesunula Goblocha s její přednáškou o Elfech jinam. A pak už bylo jen loučeni s Ostatnimy a s Akiconem celkově. Tak zas za rok Ahoj.

Diky
všem Organizátorům
a přednášejícím za perfektně připravenou akci .


A tady jsou Fotky snad už ted budou videt


Jak mně dostal muj plechový miláček

4. listopadu 2009 v 14:57 | urzu 7 |  Perličky aneb moje kecy
Neveřily by jste co se mi dneska stalo jedu jedu a začnoo na mně blikat auto a tak se kouknu jesli opravdu svitim kontrolka řika ano a tak jedu dal.
Ale blikaji ješte dalši tak si řikam zastavim abych se podival jestli nahodou napraskla žarovka a bych připadně neplatil pokutu kdybych nahodou potkal pomahat a chranit. A Ale velký světla nesvitej bez kličku a tak je tam dama otočim s nima a jdu se kouknout a zjistim že je všechno v pořadku ale jako napotvoru se mi zabouchly řidičovy dveře.
A tak vemu za kliku a co myslte že se stalo nic vubec nic to blby auto zamklo všechny dveře s kličema v zapalovani a tak šmatnu pro telefon abych zavolal brachovy a opět nic telefon je v přihradce v autě a tak sem si pujčil od jedné dobré duše telofon a zavolal si a pak už stačilo jen čekat a jen co přijel odemkl sem si dveře a nasedl zavřel dveře okamžite se zas zamknuly .a tak si na to budu muset dat pozor a až pojedu kolem servisu zeptat se čim by to mohlo byt . A jako perlička na dortu mi zrovna ted volá,
bratr jesli ho nemužu odtahnout domu a tak se jdu zas pustit do jizdy po tech našich silnicich Razz