Rio Botičo

5. října 2009 v 0:56 | urzu 7 |  Perličky aneb moje kecy
Rio Botičo

Začalo to mailem o Katky o akci s názvem Rio Botičo a když už jsem mněl konečně i volnou neděli rozhodl jsem se vytáhnout kolo ject se podívat za Katkou na začátek sjezdu ty naši říčky. A tam se k nám přidal ještě Tomáš další pozvány a tak jsme začaly odyseu od přehrady až k Vltavě ve 3 . Teda obdivuju ty lidi co to jely a že jich bylo opravdu hodně byla tam věková skupina snad od 10 do 100 let od pul kajaku a přes kajaky gumové čluny až po rafty a ta voda byla tak Ledová a špinavá tak že byla neprůhledná. Někteří to vzaly rovnou vývarem pod hrázi a polovina jich vyjela hlavou pod hladinou . A tak jsme se vydali na cestu kolem řeky aby jsme viděli jak si poradí na stupních a jezech a kolik se ji zas vykoupe pak kolem restaurace na osvěženi a tak jsme dojely až na náplavku Vltavy kde vyjížděli z tunelu poslední 750 je tunelem ve absolutní tmě a tak čelovky přijiždejicich vypadají jak mály hvězdičky a pak už jen hup do Vltavy. Ještě par fotek do alba jedna skupinovka u Vltavy a domu.

Cestou zpátky domu jsme to vzali jinou cyklostezkou kolem Vltavy k Barrandovskému mostu a pak dal na Chodov a Roztyly kolem restaurace kde jsme si daly pozdní oběd a kávu a na u metra Roztyly jsem se rozloučily s Tomášem a pokračovali dal na Zahradak kde jsme se rozloučily a jelo se domu.

Byl to nádherný výlet v báječné společnosti jen byl trošku únavný 40 kilometru na kole je trošku vysilující ale příští ročník by jsme to chtěli zkusit pro změnu sjet na raftu .
Počasí nám celkem přálo, nezmokli jsme i sluníčko se na nás občas usmálo ? jen ten vítr byl místy příšerně silný a otravný. Moc díky mým spolujezdcům za velmi vydařeni výlet.

Fotky jsou zatím je 3 pač došly baterky ale Katka s Tomášem fotily a tak se objeví na rajčeti ty jejich.
Jsou jako obvykle po perexem.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Neko Neko | Web | 10. října 2009 v 18:48 | Reagovat

Vypadá to jako legrace, ale viděla bych to spíš na léto. Takže na podzim spadnout někdo do vody, tak už z ní sama asi nevylezu. :-D

2 Neko Neko | Web | 10. října 2009 v 18:51 | Reagovat

Pane jo, co se mi to tam napsalo? O-o Psala jsem: "Takhle na podzim spadnout do vody, tak už z ní sama asi nevylezu." A napsalo se to jinak... Páni, asi jsem nadrogovaná z těch čajů, co piju, nebo fakt nevím. Přísahám, že jsem to psala takhle. :D I když po dnešku stráveném nad angličtinou a historickým textem v němčině není divu, že mi už hrabe. :-D

3 urzu7 urzu7 | Web | 15. října 2009 v 15:48 | Reagovat

Hi hi to je tim večnim učenim chce to odpočinek vzdycky sem si myslel odchovan filmy že vysoká jsou jen večirky a zabava a občas škola ale ted co zna tebe a ostatni vysokošlolačky mi to přijde spiš jako peklo na zemi samy učeni a nic jinyho  :-D  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama