Srpen 2009

Macross Zero

25. srpna 2009 v 1:01 | urzu 7 |  Macross Zero
Teď zrovna koukám na bezva anime, zvláště pro příznivce mecha žánru.

Macross Zero, title by Sagrim .

Je to příběh, kde to vlastně všechny Macrossy začínají hledáním Afosu . Podle jedněch je to artefakt mimozemské civilizace jenž uspíšila vývoj člověka podle druhých je to zbraň.
A podle Sáry a jejího kmene je to vyprávěni o příchodu Ptačího Muže a vzniku světa, kdy si Ptačí Muž utrhl hlavu, aby ochránil první lidi, a které může i rychle skončit Armageddonem, když se hlava Ptačího Muže opět spojí s tělem. Potom totiž zapěje píseň zkázy.
Ale jsou tu i kněžky Sára a Mao, piloti VF0 - Zero, Shin a Foccker, kteří se snaží zabránit tomuto konci světa, teda pokud je dřív nesestřelí protivník, toužící po tom, dát Ptačího Muže dohromady, aby ten pak mohl zapět svou píseň zkázy a zničit svět.
Ale na druhou stranu se nám tu začíná objevovat i láska, teda pokud se zrovna hlavní hrdinka nepokouší mačetou upravit obličej hlavního hrdiny.
Je tu spousta soubojů ve vzduchu na zemi i pod vodou a dokonce i létající loď a ponorka. A jak to všechno dopadne se dozvíte, když se na to kouknete. Taky to vřele doporučuji. Opravdu perfektní začátek všech sérii Macrosu a S.M.S. alias Elitní letky Lebek, známých z jiných sérii Macrosu . A máto hodně zajímavý konec .


OP a ED Rosario + Vampire i Capu 2

25. srpna 2009 v 0:02 | urzu 7 |  rosario vampire

Videa jsou pod perexem

Rosario + Vampire

24. srpna 2009 v 23:09 | urzu 7 + Bea korekce |  rosario vampire
Rosario + Vampire


Hlavní hrdina Tsukune je beznadějný břídil, který chytrosti mnoho nepobral, ani zkoušky na školu neudělal. Táta mu ovšem čirou náhodou našel jinou školu (dozvěděl se o ní tak, že šel z flámu za knězem, kterému náhodou vypadl spis z tašky). A jak víme, na světe se dějí jen velmi dobře připravené náhody :-)
Bohužel Tsukune záhy zjišťuje, že netradiční umístění školy Youkai, kam má nastoupit, je tím nejmenším problémem, který ho v jeho novém působišti čeká. Už jen cesta byla varováním: sám v autobuse s divným řidičem, který říká, že jede do hrůzostrašné školy. Potom tunelem do neznáma, kde cesta končí u strašáka a červeného moře, kde nefunguje ani mobil a autobus se vrátí až za měsíc.
A zatímco se plouží hřbitovem, vyplašen netopýrem, je sejmut překrásnou dívkou na růžovém kole. Hotový andílek, se žvýkačkově růžovými vlasy, sněhově bílými kalhotkami, károvanou sukni a krucifixem mezi ňadry. Představí se jako Moka a omlouvá se mu, aby vzápětí prohlásila, že je upírka a je z vůně jeho krve úplně unešená. A v dalším okamžiku se mu zakousne do krčku.
Ve škole ke své hrůze zjistí, že jeho spolužáky jsou totiž monstra různých schopností, která se zde učí jak přežít v lidském světě a nepřitáhnout pozornost. Což zatím umožní přežít hlavně jemu. Ale vedle mu to přináší jeden problém za druhým, páč se naň lepí ty nejhezčí spolužačky. A tak pomyslí na útěk, který se mu nepovede a ve chvíli nejtěžší se objeví Moka, aby ho zachránila. Ale jak jí Tsukune po ňadrech sklouzavá, přirozeně v bezvědomí, směrem k zemi, strhne jí z krku růženec a Moka se změní do své druhé podoby - superupírky!
Změní se jí barva vlasů, stane se ještě přitažlivější, arogantnější a velice hrdou, silnou a krutou upírkou, jenž protivníka vyřídí jedním kopem .
Pěkně provedené školní anime, kde se hodně pobavíte a zasmějete ve škole jinak.
1520 Lidi

12. srpna 2009 v 15:36 | urzu 7
Tak podle oficilanich zdroju bylo na Adviku 2009 .
Přes 1520 lidi což je opravdu nejvetši Con kde jsem byl .

Pro lidi co maji FB tu jsou fotky na FB

http://www.facebook.com/album.php?aid=2028001&id=1657965515&l=55fffc1623

A par videi z Youtube

http://www.youtube.com/v/ElMcXDj89J4
http://www.youtube.com/watch?v=-O3Uaj7f_bI
http://www.youtube.com/watch?v=p9IAM4_hWYs
http://www.youtube.com/watch?v=6K_cTvVEEh0
A tady jsou moje dojmy z advika a fotkyAdvik 09

10. srpna 2009 v 3:06 | urzu 7 |  Perličky aneb moje kecy
Advik 09
Tentokrát v modré.
Tento ročník Adviku v modré organizátorské jsem si užil mnohem víc. Než ten loňsky návštěvnický.
Sice jsem viděl jen jedno
anime
oblíbené Slayers Revolutions a jen pár vybraných přednášek které se mi moc líbily jedna byla opět BL sekci . A to nejhorší z YAOI od Mešitky a Blizy a to vlastně náhodou bylo tam strašně moc lidi a tak sem nakoukl a zůstal až do konce a pár
dalších přednášek v ostatních směrech anime od Shinobi Naiseen a Danteho včetně tvůrčího psani a taky jak žity jako začinajici otaku . Skvělého čteni ještě lepších Japonsky pohádek od Shinobi a Warion.A potisku triček pořádané
Akiko v BL sekci obě výstavy a velmi pěkně provedenou fireshow. Taky sem si nemohl nechat utéct první přednášku Momoko na téma japonské svátky. Moc se ji povedla .
A mezitím
jsem většinou pendloval mezi hlídáním Manga Knihovničky
občas i recepci a jízdami pro advik a by mněli návštěvnici kde spát .Ať
Pražák najel sem za advik víc kilometru po Praze autem než za rok předtím a mezitím jsem ještě stihnul křtěni sborníku mangy Vějíř osobně a světa Bezejména v zastoupeni ale tu mam i s věnováním díky . Taktéž divadelní hru autoru světa Bezejmena .která byla velmi pěkná se spoustou známých písniček
jinak.A také moc vyvedený Gala večer Adviku .
Bylo tam tolik zajímavých věci
a lidi že si člověk spánku moc neužil, ale kdo by šel na Advik spát a tak jsme většinou chodily spát v 5 a vstávaly ve 8 aby jsme stačily uklidit a otevřít knihovničku přesně v 9 ráno kdy už se tam objevovali první manga chtiví čtenáři.
Jeden ze zábavných okamžiku byl hnedka ve čtvrtek ráno když přiházeli do hodně dlouhé řady,a koukaly na řadu lidi registrujících se zevnitř, protože už pomáhaly ve středu s připravama.
Akorát mě mrzí, že jsem nepotkal Beldaran a Yoshiko ač tam obě byly Yoshiko mněla dokonce přednášku ale zrovna jsem hlídal knihovničku a nemohl jsem zajit se na ni podívat.
I když zas mně potěšilo že Momoko jsem poznal hnedka na první pohled a vyděl sem i jeji přednášku.
Podle mě tohle byla největší akce, kde jsem zatím byl a jediná která má ve vedeni Dívky a rovnou 3
Rin , Seqoy a Akiko-Hime a samozřejmě náš hlavni Velitel Trilenid všem jim moc velký dík
A taky všem červeným za jejich báječné Sekce vzhůru za dalším a ještě úspěšnějším ročníkem Adviku.
Taktéž velký dík NEX za půjčeni jejího vějíře a všechnu společnost a spoustu připraveného čaje.


Zdravím všechny Návštěvnice a Návštěvníky mého Mechaanime.

10. srpna 2009 v 2:53 | urzu 7
Tak sem se vrátil z dovolené. Kdy jsem, chtěl přidat na blog aspoň jeden článek denně ale ouha místní wifi síť vyhořela po minulé bouřce a tak jsem zkusil mobilní připojeni ,a ani to nějak nefungovalo. A po další bouřce a 30 hodinách bez proudu jsem se vzdal naději na Net
a tak jsem radši zkusil Internet v mobilu ale to je tak na Mail bez přílohy. Tak sem se smířil s dovolenou bez netu které chyběl ten noční pokec ,se
lidmi
přes celou republiku aspoň že byl ADVIK .Zážitky z něj v dalším článku. Teď už mně čekají, jen pracovní povinnosti a tak tu budou články přibývat rychleji
doufám.Ted už jen pročíst těch 200 mailu co přišli a 100 upozorněni Facebooku a budu mít čistý virtuální stul pak už mi zbudou jen Fóra to naše a otakulandsky a Akihibary .Chyb se neděste zatím se ještě nenašla dobrá duše co by si zahrála na Beta Readra a opravila , zbytek uniklých chyb.