Březen 2009

Vše Nejlepši Yoshiko

23. března 2009 v 0:23 | urzu 7 |  Přani

Vše Nejlepši Yoshiko

Ať se ti splni všechna tvá přániLetošní veletrh knih v Lipsku.

18. března 2009 v 22:33 | urzu 7
Letošní veletrh knih v Lipsku.
Ráno nás provázela po cestě děsná mlha občas ani nebyl vidět ani konce mostu po kterým jeli.
Deutsche Autobahnpolizei nás taky nezklamala a brzy nás dohnala sotva kousek za hranicemi tentokrát rovnou dvě auta jen kontrolovali občanky poděkovali a zas odjeli si chytnut někoho jiného.
Ani jsme nikoho nikde neztratili Trillenid se vždycky po zastávce ptal kdo chybí ať se ozve a nikdo se nikdy neozval ^_^ :)
Pár věci mně sice zaujalo, ale tentokrát jsem si koupil jen crepes za centy od minula jinak nic
to co jsem chtěl, buďto neměly anebo to bylo drahý celkově asi tak o 50% oproti loňsku. A tak ani ten Uraharuv klobouk nemám loni mně zaujal ale zas sem nevěděl k čemu patři ted když sem si ho chtěl naopak pořídit byl zas moc drahý na můj skrovný rozpočet .
A pak jsme se vydali na zpáteční cestu při které jsme zvládly FMP Fumofu z full dvd verze kterou si někdo koupil.
Tak jak loni byla všade Haruhi a Death Note s vydatnou pomoci Bleachu
tak letos to byl Code Geass a Vampire Knicht který tam měl autogramiádu
Přičemž dobu od konce fronty k podpisu sem si typl na 3 hodky fronta se táhla z jednoho konce haly až k podiu kde se pak rozdávaly podpisy .
Nabízely tam křiž z ale vypadal spíš jako ten co nosí Moka z Rosaria + vampire na to se shodlo více lidi už se těším na přesrok jestli se zas podíváme na další veletrh .
No a pokud jste se mili čtenařky a čtenáři doluštily až sem a nevzdaly to po prvni věte .

A je to tady

16. března 2009 v 14:36 | urzu 7 |  Perličky aneb moje kecy
A je to tady Akiko vydala trailer na Yaoi linii na Adviku .


Tentokrát dokonce na jejim vlastnim Blogu vedeném spolu s Blizzy .
Kde najdete i spoustu dalšich informaci ma velmi pěkný layout .
Tak šup bežte se tam všichni juknout a tipněte si kolik lidi uvidi tento trailer do AdvikuVzhuru na blog Akiko a Blizzy

V Záchvatu Ochoty

11. března 2009 v 0:12 | urzu 7
V záchvatu ochoty pomoci bližnímu svému.
Jsem přišel na informační návštěvu že jim přivedu net do nového noťasu a řeknu co a jak a podělím se o své zkušenosti, známí byly zatím nepopsaní list neměli dokonce ani mailovku a tak sem začal. Velmi optimisticky ale moc dlouho mi to nevydrželo. Totiž první co chtěl provider vědět kromě jména a adresy i tu adresu emailovou ale kde ji vezmu když ji nemají a není ani net a notas je doma a tak sem si vzpmněl na telefon a hned jsem vyzkoušel jak se na něm pracuje s netem a myslím že tuto službu si nechám jako poslední záchranu . No adresa už byla na světě a tak sem úspěšně dokončil registraci a myslel sem si že nejhorší mám už za sebou a zbytek bude jen procházka růžovou zahradou a to byl omyl a velký.Jmenoval se wifi jen jeho řešeni my trvalo skoro 2 hodiny. Já odkojen hardwarovým přepínačem na wifi jsem ho začal hledat nic tak sem si řekl, bude softwarový ale v návodu k použití nic nápověda Windows řekla jen pusť te si wifi adapter . Tak jsem zkusil i online nápovědu a řešeni problémů, tentokrát od výrobce. Heuréka našel sem řešeni je na stránce 37 tak tam rychle odroluji a tam jen expres karta nic víc tak zpátky na konec jestli sem se nepřekoukl a ne bylo tam opravdu stránka 37 a tak jsem začal listovat od začátku po stránkách a konečně na stránce 47 jsem to našel a hnedka to bylo jednoduché jak facka síť najednou jela jak zběsilá ale jen do restartu . Pak se problém vrátil a tak sem zjistil že po opětovném zapnuti noťasu se ale nezapne wifi takže bud nevypínat notas nebo si pamatovat kombinaci, všechny nicky uživatelské jména a hesla včetně potřebných kombinaci nadiktoval ať sito pěkně poznamenají, a pak sem už radši skončil a po anglicku odkráčel než narazí na další problém vyžadující moji pozornost, a doma jsem to schválně zkusil a co se nestalo můj noťas šel spát no jiná značka jiný zkratky ale ten můj je má mnohem lip nakreslený. Takže člověk se nemůže přestat učit nikdy, jinak se za chvíli naprosto ztratí v záplavě nových informací.

Vše Nejlepši

8. března 2009 v 0:26 | urzu 7 |  Přani
Vše Nejlepši k vašemu svátku Dámy, slečny, dívky, panny a Paní...

Shana

7. března 2009 v 2:00 | urzu 7 |  Shakugan no Shana
   Shana (シャナ)
"Flame-Haired Burning-Eyed Hunter" (「炎髪灼眼の討ち手」) (Flame Haze)

Vše Nejlepši Lusi

6. března 2009 v 22:50 | urzu 7
Vše Nejlepši Lusi
Ať se ti splni všechna tvá přáni.

For Adiira

3. března 2009 v 23:55 | urzu 7

For Adiira
Za Rinin žertik