Cowboy Bebop

20. srpna 2007 v 1:33 | urzu 7 |  Cowboy Bebop
Cowboy Bebop (カウボーイビバップ, Kaubōi Bibappu)
Je rok 2021 čas vesmírných letů pomocí hyper bran ale pak brána u Zemně exploduje zničí kus Zemně i Měsíce vymaže polovinu populace a druhá se musí skrývat před neustálým deštěm meteoritu ze zničeného Měsíce a tak lidé přesídlili na všechny ostatní planety a měsíce.
Je rok 2071 a divoký Západ se přesunul do vesmíru a tak i Cowbojové lovící zločince za odměnu a svět i sluneční soustava se změnila naprosto k nepoznání a my sledujeme příběh Bebopu a jeho posádky proplouvající vesmírem - někdy klidně, někdy divoce. Bývalý policista Jett Black a jeho společník bývalý Martanský Mafian Spike Spiegel vyhledávají zločince a loví je. Pak ziskají psa Eina krerý byl vybaven neurálnim rozhranim krásku s totální Amézií , která se jim pletla do práce než se k nim přidala Faye Valentine. A nakonec se nalodila i Eda která je vlastně divka i když vypadá a chová se furt jako kluk celým jménem Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky IV. Která je geniálním hackerem a hyper aktivním prckem a tak to vlastně začíná .
Nejlip soužití na Bebopu charaktrizuje rozhovor Spika s Jetem.
Spike: Víš, co ze všeho nejvíc nesnáším???
Jet: Pokud si to dobře pamatuju, jsou to psi, malý děti... a vtipný ženský...
Spike: Jo... a můžeš mi teda něco prozradit?
Jet: Co?
Spike: PROČ SAKRA TEDA TOHLE VŠECHNO MÁME NA LODI?!?
Každy dil je ukončen tak nehrozí že to skončí v nejlepším s hláškou pokračování příště.
Cowboy Bebop (カウボーイビバップ, Kaubōi Bibappu) je jedno z nejlepších anime, které jsem kdy viděl.Zajímavý nápad zkombinovat jazz a vesmírný příběh s honem za spravedlností a odměnou podle divokého západu má nadhernou muziku začínajíci už Openingem.

SEE YOU, SPACE COWBOY... SOMEDAY, SOMEWHERE...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nagadir Nagadir | Web | 24. února 2009 v 20:59 | Reagovat

Cowboy Bebop je jedno z mých nejoblíbenějších anime... i když má v sobě silné prvky sci-fi, člověk má téměř pocit jako by to vyprávělo o skutečném životě...

2 urzu7 urzu7 | Web | 25. února 2009 v 23:45 | Reagovat

jen prvky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama