Šamanismus -> Magie Ducha

29. dubna 2007 v 23:18 | Kaname |  Slayerská Magie
Slayerský šamanismus -> Magie Ducha (Seijin Kei)
Vyučuji Lina Inverse , Amelia a Zelgadis Graywords
Duchovní sekce šamanismu čerpá sílu z mágovy aury a nebo z astrální roviny. Většina duchovních kouzel zraňuje pouze ducha nebo duši nepřítele, ale fyzické tělo zůstává netknuté.
Bram Blazer
Vytvoří elektrickou vlnu z blesků, která se používá na psychické zraňování nepřátel stejnou měrou jako na zraňování fyzické.
Oštěp Elmekia
Tohle kouzlo vyvolává síly svaté kněžky Elmekii. Vytváří oštěp ze spirituální energie. Nepůsobí žádná fyzická zranění, ale ta duševní ano. Je účinnější spíš proti démonům a živým mrtvým než proti lidem.
Plamen Elmekia
Velmi podobné kouzlo jako je Oštěp Elmekia. Také svolává sílu kněžky Elmekii ve formě spousty světelných paprsků. Je to silnější verze Oštěpu Elmekia a také zraňuje pouze ducha, ne tělo.
Proud Goz
Přivolá stín z astrální roviny, aby zaútočil na protivníka a nebo jej znehybnil. Na tento stín nepůsobí světlo, takže tím pádem světlem nemůže být ani zrušen.
Astrální réva
Tohle zaklínadlo vyvolá moc astrální roviny a soustředí ji do meče nebo jiných zbraní, takže jsou ostřejší a pevnější a mohou projít i věcmi, které obyčejně neproříznou. Tohle kouzlo ale není trvalé. Je snadné ho zrušit a nebo se časem ruší samo.
Rah-Tilt
Zaklínadlo:
"Sílo všech duší, která přebýváš mezi chaosem a nekonečnem, neměnný plameni smutku, skrytá sílo, jež dřímáš hluboko ve mně, volám tě k sobě tady a teď! Rah-Tilt!"
Rah-Tilt je nejmocnější zaklínadlo celé šamanictické magie. Je stejně silné jako Dragon Slave, nejsilnější kouzlo černé magie. Nakloní astrální rovinu a umožní protékání čisté duchovní energie skrz mága. Ten pak vyšle obrovský modrý plamen, který zničí duchy živoucích bytostí.
Zlomení stínů
Vytvoří nůž, který přišpendlí nepřítelův stín na místě a zabrání tak oné osobě v pohybu. Tohle kouzlo se dá jednoduše zrušit pomocí nějakého světelného kouzla a nebo tak, že mág nůž odstraní, pokud je to možné.
Pavučina stínů
Silnější verze Zlomení stínů. Prodlouží mágův stín a osoba, které se tento stín dotke, okamžitě "zamrzne" na místě. Je účinné i proti většímu počtu protivníků.
Vis Farank
Tohle kouzlo vymyslela Amelia. Vytvoří dvě koule energie, které obalí mágovy dlaně a umožní mu bít silněji a účinněji. Funguje ještě líp, pokud se použije proti démonům.
Iluze
Vytvoří iluzi, kterou mág může mentálně ovládat. Nevýhoda je, že čaroděj musí držet stálou koncentraci, aby iluze vydržela.
Hledání
Zaklínadlo:
"Ty, který ses přeplavil přes moře astrální pláně, zjev teď stíny i mně!"
Slouží k vyhledávání objektů pomocí astrální roviny.
Obrana
Zablokuje všechny spirituální útoky proti mágovi.
Felzaraid
Vytvoří vířivý oštěp spirituální energie, který putuje v různých směrech, ale přesto dorazí k cíli. Proto je tohle kouzlo těžko zaměřitelné a tudíž i těžce zrušitelné. Je to docela slabé kouzlo, ale obludy nižší třídy zničí i na první zásah.
Vize
Něco jako hologram. Vytvoří kopii mága, přes kterou může mluvit. Zdá se, že tohle je jedno z nejoblíbenějších zločineckých kouzel.
Dy Slash
Je to podobné kouzlo jako Oštěp Elmekia, až na to, že místo velkého oštěpu vytvoří spoustu malých bumerangů, kterým je těžké se vyhnout.
Galak Luhard
Způsobí velkou explozi, která zraní jak tělo, tak i ducha nepřítele. Má velký rozsah.
Tak tohle je všechno ze šamanské magie =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tamitam Tamitam | Web | 1. května 2007 v 11:23 | Reagovat

Jukni na mou stránku o Králi Šamanů!:)

2 Ayako Ayako | Web | 4. září 2007 v 13:46 | Reagovat

good blog

3 Adiira Adiira | 17. ledna 2009 v 17:10 | Reagovat

Není ta ,,Astrální réva" náhodou ,,Astrální blesk"? Zelgadis to používá relativně často v 2. polovině Slayers Next.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama