Mazoku

10. dubna 2007 v 12:28 | urzu 7 |  Slayers aneb Lina postrach banditu
Mazoku
Ma - démon
Zoku - příslušnost k rase či druhu
Takže překlad A+ je trefní ( rod Oblud )
Stvoření chaosu, která vznikla rukou , Vládce nočních můr (Lord of Nightmares) . Mazoku jsou rasa, která nepatří nikam a od lidí a ostatních druhů mají daleko. Ovládají velmi mocná kouzla. Způsob jakým se rodí, myslí a dokonce jí se prostě liší od ostatních (s výjimkou Xellose a Shayly, kteří dokázali lidi celkem slušně napodobovat).
"Temní Podřízení" Lorda of Nightmares vládnou Čtyřem světům.
Jmenují se
Sekigan-ou ShabranigdoRuby Eye Shabranigdo (Rubínooký Shabranigdo)
proti Sekiryuushin Ceiphied (Zařiví Drak Ceiphied )svět Liny
Kokushi-ou Dugradigdo Dark Star Dugradigdo ( Temné Hvězdě )
proti Kokuryuushin Volphied (noční drak)svět Nadsvětanů
Hakumu-ou Death Fog (Vražedná Žába) proti Hakuryuushin ( Bílý Drak )
Soukyu-ou Chaotic Blue ( modrý Chaos) proti Seiryuushin ( Modrý Drak)
Mazoku (rasa stvořená k zlu) nebo "Obludy" se nedají moc snadno zlikvidovat.
Třeba Ruby-eye Shabranigdo byl sice roztříštěn na sedm fragmentů, ale přesto nezemřel a přetrvával v jakési formě hibernace. Jeden ze sedmi fragmentů Rubínookého Shabranigda byl později oživen v rudém knězi Rezovi,. Další byl vzkřísen Démoním Králem Severu, ale vzápětí byl poražen Vodním Dračím Králem. Osud ostatních pěti fragmentů není znám.
I Shabranigdo měl své "podřízené." Jmenovali se Deep-Sea Dolphin, Dynast Grausherra, Greater Beast Zelas-Metallium, Chaos Dragon Gaav a Hellmaster Phibrizzo. Aby to nebylo tak jednoduché každý z těchto Mazoku měl ještě své pohůnky. Každý dva - jednoho na válečné akce a druhý byl knězem/kněžkou (V případě Zelas-Metallium je to tak, že Xellos zastává jak roli vojáka, tak roli kněze...).
O Deep-Sea Dolphinovi se toho moc neví, jen to, že obývá Moře Démonů. Stejně tak tajemným zůstává i Dynast Grausherra, který žije na severním pólu. Zelas-Metallium se také moc neukazuje a její cíle nejou moc jasné. Je reprezentována spíše Xellosem a sama si raději ponechává roušku tajemství. Místo, kde pravděpodobně přebývá, se nazývá Wolf Pack Island. Gaav je už trochu aktivnější. Je po něm i pojmenováno zaklínadlo černé magie, Zažeh Gaav Toto kouzlo také čerpá sílu z jeho vlastní. Gaav je také zodpovědný za zrod Valgaava. (Jako jeden z mála ve Slayerech není nazýván anglicky Chaos Dragon - i když se tak překládá - ale "ma-ryuu-ou.") Phibrizzo si přál vládnout světu, dokonce ho chtěl zničit. Obýval Poušť Zničení, kde na sebe také vzal formu malého chlapce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beldaran Beldaran | Web | 10. dubna 2007 v 20:22 | Reagovat

Tak Ma je démon. Takže mama je démon na druhou. No v případě mojí mamy to sedí XDD

2 urzu7 urzu7 | 10. dubna 2007 v 20:25 | Reagovat

tak to nevim to bych se hadal ale někdy určíte i na 3 aspon ta moje XXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama