A konečně naše oblíbená kategorie Černá magie (Kuro Majutsu)

29. dubna 2007 v 23:27 | Kaname
Černá magie (Kuro Majutsu)
vyučuje Lina Inverse a Xellos
Černá magie se používá k ničení a zabíjení. Čerpá moc z negativních emocí, jako je zlost, nenávist, teror a bolest. Lina je jediná osoba ze Slayerů, která doopravdy černou magii používá. Její specialitkou jsou útočná zaklínadla.
Zpopelnění
Svolává mocné síly temnot, aby proměnily objekty v prach.
Posílení
(Posílení třeba pomocí talismanů démoní krve, které Lina nosí na zápěstích, krku a opasku. Předtím je měl Xellos, ale Lina od něj kameny odkoupila.)
Zaklínadlo:
"Páne Temnoty a všech světů čtyř, volám tě! Obdař mě silou, kterou jen ty vládneš!"
Zaklínadlo v japonštině ^.^ :
"Shikai no yami o suberu ou / nanji no kakera no enishi ni shitagai / nanjira subete no chikara mote / ware ni sarenaru chikara o atae yo!"
Tohle zaříkadlo se používá k aktivování různých talismanů nebo kouzelnického náčiní.
Dračí Binec
Zaklínadlo:
"Tmo, co světlo vyhání, rudá jako krev tekoucí, zachycená v toku času, já volám tě teď a přísahám ti věrnost! Tvým jménem já ničit budu... A ať ti, co tu teď přede mnou stojí, jsou zničení silou Tvou a Mojí! Dračí binec!"
Zaklínadlo v japonštině ^.^ :
"Tasogare yori mo kuraki mono / chi no nagare yori akaki mono / toki no nagare ni uzumone shi / idai na nanji no na ni oite / ware, koko ni yami ni chikawan / warera ga mae ni tachi fusagari shi / subete no oroka naru mono ni / ware to nanji ga chikara mote / hitoshiku horobi o ataen koto o! Duragusreivu!"
Dračí Binec je po Giga síle nejsilnější kouzlo celé černé magie. Má velký rozsah a při výbuchu dokáže ničit celá města. Vytvořil ho známý a velmi mocný čaroděj Rei Magnus. Tohle kouzlo čerpá moc ze síly Rubínookého Shabranigda. Rei Magnus toto kouzlo vytvořil, když chtěl zabít mocného draka a pojmenoval tak zaklínadlo Dragon Slayer (Zabiják draků), ale postupem času se název zkomolil na Dragon Slave (Dračí otrok nebo, jak to roztomile zblbli naši překladatelé, na Dračí Binec).
Disfang
Stvoří temného draka z mágova stínu. Tento drak zaútočí na nepřítele čistou negativní energií. Kouzlo může být použito pouze za světla (mág musí vrhat stín).
Dech Dynast
Zaklínadlo:
"Nejvyšší králi o ledové duši, obdař mě mocí tvého chladného hněvu! Dech Dynast!"
Toto kouzlo využívá moci temného generála Dynast Grausherra. Zmrazí nepřítele a pak se promění v mlhu. Dá se také využít k výrobě ledových soch apod.
Bronz Dynast
Vytvoří pentagram pod nohama oběti. Ta je pak odsouzena k smrti za velkého výbuchu negativní energie. Manipuluje se silou temného generála Dynast Grausherra.
Výbuch Ragna
Tohle zaříkadlo je spojeno s mocí Hellmastera. Vypálí po nepříteli plasmovou kouli.
Pekelný výbuch
Další kouzko, které má co dělat s Hellmasterem. Vytvoří temný oštěp, který vystřelen vysaje z nepřítele všechen život. Je to velmi rychlé kouzlo, ale působí pouze na živé bytosti.
Zážeh Gaav
Zaklínadlo:
"Draku temnoty, který spíš v pekle, propůjč mi svůj řev a spal všechny mé protivníky na popel! Zážeh Gaav!"
Závisí na síle Chaosového Draka Gaava, dalšího z generálů Rubínookého Shabranigda. Vytvoří silný ohňový paprsek, který prošpikuje soupeře temnou energií.
Temný pařát
Vytvoří kouli temné energie, která projde předměty zanechávajíc za sebou velké díry.
Výbušná vlna
Otevírá tunely, kterými pak mág může projít. Většinou se toto kouzlo používá na zdi a podlahy.
Dolph Zork
Využívá sílu dalšího Shabranigdova generála, Deep Sea Dolphina (Hlubokomořského Delfína). Stvoří velkou ledovou čepel, která projde snad vším. Je však také potřeba být blízko velkého množství vody, pokud mág chce tohle zaklínadlo použít.
Šrám Dolph
Další z kouzel Deep Sea Dolphina. Je extrémně silné. Vytvoří harpunu z ledu a rychlostí zvuku ji vystřelí proti cíli. Je téměř nemožné se něčemu takovému vyhnout, ale také potřebuje velké množství vody k aktivaci.
Rubínooká čepel
Vychází ze síly Rubínookého Shabranigda a vytvoří světelkující rudý meč. Tento meč je stejně silný jako Meč světla (Hikari no Ken) a proseká se vším, co mu stojí v cestě.
Bombardování Xellos
Pomocí síly Beastmastera, Xellose Metallia, se vytvoří rychle se otáčející bumerangy, které mág může ovládat svou myslí, aby je navedl na nepřítele. Dá se zrušit bílou magií.
Krvácení Xellos
Další Xellosovo kouzlo. Vytvoří velký paprsek, který mág může ovládat vůlí. Je to jedno z nejsilnějších zaříkadel černé magie.
Pád meteoru
Zaklínadlo:
"Ty jediný, kdo sleduješ nás z výšin, předveď mi svou úžasnou sílu! Pád meteoru!"
Tohle zaříkadlo přitáhne nejbližší meteorit z vesmíru a vrhne ho na místo, které mág určí.
Krvácení Ferias
Zaklínadlo:
"Hvězdy, jež přecházejí po noční obloze, dbejte na starověké svazky se Zemí! Zavazuji se svým životem, který si můžete vzít kdykoli zpět! Krvácení Ferias!"
Používá se k vyvolání malých tvorů, kteří jsou schopni zrušit jakékoli kouzlo vržené proti jejich majiteli.
Giga síla
Zaklínadlo:
"Temnoto za nejtemnější tůní, hluboká jako nejhlubší je noc, Páne Děsivých Snů, který záříš zlatě nad oceánem chaosu, volám tě teď k sobě a přísahám ti věrnost! Jménem tvým já ničit budu a hlupáky, kteří stojí přede mnou, zničím silou, kterou jen ty a já vládnu! Giga síla!"
Temný Zlaty Lord Vládce Nočnich Můr v Těle Liny
Vyvolává vládce nočních můr Naprosto zničí objekt tím, že ho odkáže do Nicoty. Je to mnohem silnější kouzlo než Dračí Binec, mnohem silnější. Pokud mág kouzlo pokazí, uvrhne svět do temnoty a pošle ho rovnou zpět do chaosu, z něhož byl stvořen. Někteří tohle kouzlo řadí do speciální kategorie zvané Temná magie.
Čepel Ragna
(moje nejoblíbenější ^.^)
Zaklínadlo:
"Meči chladu a temnoty, osvoboď se z pout nebes a staň se jedním s mou silou, jedním s mým tělem a dovol nám kráčet cestou zničení společně, sílo, která dokáže zničit i samotné bohy! Čepel Ragna!
Zaklínadlo v japonštině ^.^ :
"Shikai no yami o suberu ou / nanji no kakera no enishi ni shitagai / nanjira subete no chikara mote / ware ni sarenaru chikara o atae yo / sora no imashime toki hanaterashi kohreru / kuroki utsuro no yaiba yo / waga chikara / waga mi to narite / tomo ni horobi no michi o ayaman... Raguna Bureedo!"
(celou verzi jsem bohužel nesehnala...snad časem)
Využitím síly Pána Děsivých Snů vznikne temný meč pulzující elektrické a negativní energie. Prořízne se i skrz bariéry mezi dimenzemi. Je to jedno z kouzel obsažených v Knize Clair. Pokud chce Lina použít tohle kouzlo musí nejdřív použít zaklínadlo Posílení a talismany démoní krve.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama